AKTIVUJTE SI NOVÝ ČLENSKÝ PREUKAZ DOBROVOĽNÉHO HASIČA

Dobrovoľná požiarna ochrana SR prechádza na novú modernú správu svojej členskej databázy. Táto zmena prináša pre všetkých členov DPO SR dve veľké pozitíva.

Prvým vylepšením je zvýšenie bezpečnosti pri ochrane osobných údajov, a to po technickej, softvérovej ako i fyzickej oblasti. Ako viete stratou súčasného modrého preukazu v papierovej forme si nálezca môže prečítať všetky vaše údaje, ktoré sú v preukaze napísané. Táto nevýhoda je pri nových preukazoch vyriešená. Nový preukaz chráni vaše údaje pomocou bezpečnostných certifikátov, nutnosťou prejsť overovacím procesom a ešte PIN kódom, ktorý si sami vytvoríte. Zabezpečenie ochrany vašich osobných údajov v novom systéme je ako na úrovni internetbankingu, ktoré používajú banky. Presvečte sa o tom aj vy.

Ako môžete vidieť na obrázku nižšie, nový vzorový preukaz obsahuje len údaje meno priezvisko, číslo služobného preukazu a unikátny QR kód. Prečítaním QR kódu sa dostanete na zašifrovanú webstránku, kde cudzí človek nedokáže nič zistiť. Hneď si to sami vyskúšajte! Zoskenujte QR kód z vášho preukazu alebo QR kód na obrázku nižšie a sami sa o tom presvečte. 
(Nemáte ešte na mobile aplikáciu na čítanie QR kódov? Stiahnite si na Google Play napríklad túto QR code reader aplikáciu, ktorá je zdarma a bez reklám)

Verejne vyzývame, že komukoľvek sa podarí prelomiť počítačové zabezpečenie ochrany dát k členským preukazom DPO SR a preukázateľne získa údaje z preukazu "Jozef Vzorový" (viď preukaz na obrázku nižšie), tak tomu zaplatíme jeho celoživotné náklady za členské príspevky do DPO SR.

img vzor clenskej karty DPOSR1

Druhým pozitívom nových preukazov je, že podobne ako profesionálny hasiči či policajti majú odteraz aj všetci členovia DPO SR možnosť získať rôzne členské benefity, ktoré vám ročne môžu ušetriť desiatky eur. V prípade záujmu sa viac o členských výhodách dočítate na webstránke PARTNER pre vaše VÝHODY –www.agau.sk

ČO MÁM TEDA TERAZ UROBIŤ?

1) 
vyplňte nižšie uvedený dotazník a kliknite na tlačidlo Odoslať

2) ak radi šetríte peniaze, tak môžete požiadať aj o zapnutie doplnkovej funkcie na vašom členskom preukaze a to funkcie „Cashback – peniaze späť“. Používaním tohto nového členského preukazu pri nákupoch u obchodných partnerov najväčšieho vernostného programu Cashback World si môže každý náš člen finančne prilepšiť. Preukaz totiž vracia peniaze späť na účet nášho člena až do 14 % zo zaplatenej ceny za nákup. NÁVOD ako Získať peniaze späť s vašim novým preukazom stiahnete TU. Zhruba po piatich rokoch pravidelného používania členského preukazu v obchodoch si takto môže každý dobrovoľný hasič našetriť na jednu zaslúženú rodinnú dovolenku!  Zapnutie funkcie je jednoduché. Hneď po kroku číslo jeden sa vám zobrazia detaily používania, ktoré si prečítajte, potom zaškrtnite váš súhlas a kliknite na tlačidlo „Chcem aktivovať funkciu Cashback“ 

 

Kedy dostanem svoj nový preukaz?

Tento členský preukaz dostane bezplatne každý člen DPO SR. Hneď po vyplneníí dotazníka nižšie obdržíte na email originálnu kópiu vášho preukazu, ktorý si môžete vytlačiť na tlačiarni a používať. Následne dostanete váš novo vyrobený preukaz aj fyzicky v plastovej forme a to pri slávnostnom odovzdávaní. Preukazy sa distribujú postupne osobným doručením do jednotlivých ÚzO geograficky zo západu na východ. Tajomníci a Velitelia DHZ budú vopred kontaktovaní pre dohodu o konkrétnom termíne odovzdania nových preukazov vo vašom okrese. Pozrite sa ako slávnostné odovzdávanie preukazov prebiehalo v DHZ Mostová, okres Galanta: videozáznam si pozrietu TU

Ak máte akékoľvek otázky, napíšte nám na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo sa opýtajte telefonicky na 0948 179 915.

Poznámky:
(1) Číslo členského preukazu nájdete na prvej strane vášho súčasného modrého papierového preukazu. Môže sa stať, že ste modrý papierový preukaz neobdržali. V takomto prípade preukaz má v držaní váš Veliteľ DHZ a číslo členského preukazu teda zistíte u vášho veliteľa DHZ.
(2) Položka Email je povinný údaj. Ak nemáte email, tak odporúčame uvedte email niekoho s kým ste pravidelne v kontakte a kto vás o správe od združenia DPO SR môže poinformovať (napr. vaše dieťa alebo vnúča).

Adresa

Dobrovoľná požiarna ochrana SR
Kutuzovova 17
831 03, Bratislava02/443 719 60
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Zostaň v spojení

Go to top