obchod 2

Téma súťaže : „Lesné požiare"

Termín súťaže: október 2012 – apríl 2013

Súťaž sa uskutoční v troch vekových kategóriách:
I. kategória do 9 rokov (dolná veková hranica nie je stanovená)
II. kategória od 10 do 12 rokov
III. kategória od 13 do 15 rokov

Súťaž bude vyhlásená prostredníctvom časopisu Požiarnik č. 10/2012, ako aj prostredníctvom OV DPO a ÚzV DPO, ktoré obdržia podmienky súťaže písomne od Sekretariátu DPO SR. HaZZ vyhlási súťaž aj po vlastnej línii prostredníctvom OR HaZZ resp. KR HaZZ.

Celoslovenská súťaž bude postupovým kolom okresných kôl, ktoré vyhlásia OV DPO a ÚzV DPO resp. KV DPO v spolupráci s OR HaZZ resp. KR HaZZ.

Školy, centrá voľného času sa môžu zapojiť aj individuálne, t.j. svoje kresby (3 víťazné práce z každej kategórie) môžu poslať priamo na Sekretariát DPO SR.

OV DPO resp. ÚzV DPO vyhodnotí z doručených prác tri najlepšie z každej vekovej kategórie - t.j. 9 kresieb a tieto práce odošle na Sekretariát DPO SR – do 30. 4. 2013.

Súťažné práce bude hodnotiť hodnotiaca komisia v mesiaci máj 2013, ktorú vymenujú generálny sekretár DPO SR a prezident HaZZ. Výsledky súťaže budú uverejnené v časopise Požiarnik.

Školy víťazov výtvarnej súťaže, budú informované listom, ktorý bude zároveň aj pozvánkou na oficiálne vyhlásenie výsledkov súťaže a odovzdanie cien víťazom.

Odovzdávanie cien víťazom sa uskutoční pod záštitou generálneho sekretára DPO SR a prezidenta HaZZ v mesiaci september 2013.

Adresa

Dobrovoľná požiarna ochrana SR
Kutuzovova 17
831 03, Bratislava02/44 37 21 33
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Zostaň v spojení

Go to top